Kliniki w szwajcarii

Clinique de Genolier

Położony w bajecznej scenerii, z widokiem na Jezioro Leman, Alpy i Mt Blanc, prywatny kompleks szpitalny jest największą kliniką grupy Swiss Medical Network. Ośrodek proponuje leczenie patologii z niemal wszystkich dziedzin medycyny. Dysponuje każdą nową technologią aktualnie dostępną. Piękne pokoje z balkonami, gastronomiczna restauracja, park oraz ośrodek medycyny estetycznej i odnowy biologicznej prestiżowej marki Nescens.

Clinique de La Source

Instytucja z tradycjami i wielką renomą. Należąca do Fondation La Source klinika, oprócz chirurgii na najwyższym światowym poziomie kompetencji i technologii, prowadzi wyższą szkołę personelu medycznego. Ośrodek współpracuje ze Szpitalem Uniwersyteckim w Lozannie, posiada min. własne centrum onkologii, radioterapii, platformę chirurgii zrobotyzowanej Da Vinci oraz publiczny ośrodek ambulatoryjny.

Clinique Cecil

Duży prywatny szpital ze 100-letnią tradycją i ultra-nowoczesną infrastrukturą należy do największych ośrodków grupy Hirslanden. Klinika posiada kilka bloków operacyjnych i sal zabiegowych min. dla chirurgii sercowo-naczyniowej, kardiologii i radiologii interwencyjnej, chirurgii zrobotyzowanej systemu Da Vinci, laparoskopii minimalnie inwazyjnej, centrum położnictwa, intensywną terapię, nowy ośrodek dializ, centrum gastroenterologii i własne ambulatorium 24/7.

Clinique de Montchoisi

Założona w 1932 roku kameralna luksusowa klinika należy dziś do grupy Swiss Medical Network. Ośrodek proponuje 22 pokoje w tym 3 suity VIP z widokiem na Alpy i jezioro. Doskonałe posiłki z własnej gastronomicznej restauracji. Blok operacyjny i centrum radiologii tworzą doskonałe warunki do przeprowadzania planowych zabiegów z zakresu ortopedii, chirurgii laparoskopowej, estetycznej, flebologii, ginekologii i proktologii.

Umów wizytę

Skontaktuj się z nami, odpowiemy w ciągu 24 godzin.